Moderní vzdělávání, které vás bude bavit

Zuzana Vrbová

Dobrý den,

pokud jste podnikatelé nebo manažeři  a máte pocit, že se Vám ve vlastní firmě nedaří, nebo jen potřebujete něco změnit, ale nevíte co, jste na těch správných stránkách.

Dovolte abych se krátce představila, jsem také podnikatelka a proto Vašim pocitům velmi dobře rozumím.
I já jsem v podnikání zažila těžké období. Vím, jak je namáhavé skloubit podnikání a rodinu. Vím, jak  je těžké zákazníky získat, udržet si  je a vyhovět všem jejich potřebám.
Vím,  co znamená řídit zaměstnance a vybudovat fungující tým.

Vybudovala jsem prosperující vzdělávací a poradenskou společnost, která Vám pomůže vymanit se z dnešních stereotypů a naučí Vás přesně to, co potřebujete.

Pokud jste se tedy rozhodli, že potřebujete změnit chování své i svých zaměstnanců, neváhejte mě kontaktovat.  Vzhledem k tomu, že  se již 15 let zabývám lektorskou činností a školím na základě vlastních zkušeností z každodenního života, pomohu Vám společně s našim týmem lidsky a citlivě vyřešit Vaše problémy s podnikáním.

Začneme tím, že spolu do detailu rozebereme situaci ve vaší firmě, analyzujeme příčiny a následky vzniklé situace a pomalu a nenásilně začneme pracovat na zlepšení.

Podle rčení o rybě, která páchne od hlavy, je dobré se  v první fázi  zaměřit na vedení společnosti či firmy a to tak, že Vám poskytnu řadu odborných  rad a konzultací, připomenu Vám všechny manažerské dovednosti, které jste již zapomněli a naučím Vás řadu nových moderních metod řízení firmy a zaměstnanců.

V další fázi se budeme věnovat Vašim zaměstnancům, naučíme je obchodním dovednostem, etiketě, komunikaci po telefonu, zvládání stresu a námitek apod.

Veškerá školení a konzultace Vás budou bavit, mým úkolem je zlepšit stav Vaší firmy či společnosti, proto Vám po celkové analýze připravíme školení na klíč. Používáme moderní metody, které jsou názorné. Interaktivně řešíme Vaše problémy a diskutujeme nad konkrétními případy.

Ale to už zabíhám do detailů, které Vám podle typu firmy či společnosti mohou a nemusí vyhovovat.
První konzultaci Vám poskytneme zcela zdarma.
Věřím, že společně zjistíme, v čem všem Vám můžeme pomoci společně s týmem našich zkušených lektorů.

Těším se na spolupráci

Vaše Zuzana Vrbová